KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

Zczuba.tv

Aktualności

zadecydowała 2 połowa

• autor: kacper091097, 2011-06-11 21:17

Po porażce z wiceliderem 5 ligi piłkarze na sobotnie spotkanie odbywające się przy pięknej pogodzie wyszli z nadzieją, że po tej kolejce będą już pewni utrzymania w okręgówce. Pierwsza połowa utwierdziła ich w tej myśli. KKS przeważał, ale nie umiał wykorzystać nadarzających się sytuacji podbramkowych. Najlepszej okazji nie wykorzystał Grzegorz Mędra (zabrakło mu zimnej krwi). Pod koniec 1 połowy, w pobliżu linii autowej groźnie został sfaulowny Bartłomiej Warda. Zaledwie 16-letniemu juniorowi naszej drużyny potrzebna była pomoc medyczna, ale nie dała ona spodziewanych efektów. Piłkarz prawdopodobnie nie wystąpi do końca sezonu. Druga połowa to niemrawe rozpoczęcie KKS-u i strata gola około 60 a 65 minuty tego meczu. Później KKS próbował doprowadzić do remisu, ale niestety się pomylił. Skontrowani przy drugiej bramce około 78 minuty piłkarze próbowali się bronić i ta sztuka im się udała. Nie oto chodziło 46 widzom, którzy stawili się na dzisiejszym spotkaniu. Ostatnia szansa na dobry rezultat w meczu u siebie nadarzy się już w środę o godzinie 17:30 kiedy to KKS Koluszki podejmie lidera, a zarazem przyszłego mistrza 5 ligi Włókniarza Pabianice. W tej kolejce Włókniarz błysnął formą wygrywając z walczącym o utrzymanie Startem Brzeziny. Zapraszam więc na mecz i razem pomóżmy KKS-owi godnie pożegnać się z kibicami!

Skład KKS-u: Adamczyk - Furmańczyk, Dymowicz, Grzelak, Robakiewicz - Chrustowski, Gicel, Sikorski, Warda (46. Wiśniewski) - Cębrzyński, Mędra