KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

Zczuba.tv

Aktualności

Od południa KKS życie utrudnia

• autor: kacper091097, 2016-08-28 14:13

To był ciężki mecz rozgrywany przy wysokiej temperaturze, ale zwycięski dla KKS.

W pierwszej połowie to gospodarze sprawiali lepsze wrażenie i Rafał Adamczyk miał zdecydowanie więcej pracy niż Aleksander Miłosz - bramkarz rezerw Boruty. Koluszkowianie potrafili zagrozić jedynie dwa razy ze stałych fragmentów, gdy groźne strzały oddali Konrad Bryszewski i Adrian Marczyk. Borucie strzały z rzutów wolnych wychodziły gorzej, ale próbowali strzałów po akcji, tak jak w 44 minucie pomocnik gospodarzy. Piłka całe szczęście odbiła się od poprzeczki i opuściła plac gry.

Chwalony za grę szczególnie w pierwszej połowie Adamczyk w końcu skapitulował. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w 58 minucie nasz bramkarz ruszył do piłki, której jednak nie zdołał wypiąstkować i zawodnik gospodarzy dał im prowadzenie 1:0. To podziałało mobilizująco na ofensywnych zawodników KKS, którzy coraz częściej sprawiali zagrożenie pod bramką Miłosza. Dzięki tym staraniom Boruta cieszyła się z prowadzenia jedynie 7 minut. Na strzał z lewej strony pola karnego zdecydował się grający tym razem z przodu Hubert Marczyk. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z rywali i myląc bramkarza wpadła do siatki. Następna bramka padła po kolejnych siedmiu minutach. Prostopadłe podanie z drugiej linii i wyjście sam na sam rezerwowego Wojtaszka, który zamiast od razu strzelać, ominął bramkarza i zostawił przed sobą jedynie pustą bramkę. 1:2! W 78 minucie akcję prawą stroną rozpoczął Artur Cuchra. Podał do znajdującego się  w polu karnym Adriana Marczyka, który założył siatkę obrońcy gospodarzy i wyłożył pilkę do Kacpra Drzymały, a jemu pozostało tylko dostawić nogę. Ręce same składały się do oklasków. To była dobra gra Koluszkowian szczególnie w 2 połowie. Ważne, że wreszcie przełamujemy passę wyjazdowych porażek i to nie z byle kim, bo viceliderem z poprzedniego sezonu.

Kolejna szansa na zdobycie 3 punktów już w sobotę. Zagramy ze Sport Perfectem.

• Komentarzy [19]
  • czytano: [1018]

autor: ~były piłkarz 2016-08-29 13:28:48

avatar Brawo trener Gajek! Trzeba było wcześniej pozbyć się tego nieudacznika z Długiego - może by nie spadli.

autor: ~anonim 2016-08-30 16:58:35

avatar No zdziwiłem się, a zagrali nawet naprawdę ładnie. Przegramy 1:2 ze Sport Perfectem, a mówię to tylko dlatego, żeby moja zła passa typera się utrzymała. Brawo drużyna :D

autor: ~anonim 2016-09-10 22:41:47

avatar Jak zwykle. Żenada. Teraz nawet jak się uda z cienkim Kotanem to zaraz kolejne dwie porażki i dopiero potem może znowu parę punktów. Lipa jak zwykle. Ja nie wiem naprawdę co się dzieje, ale na A klasę jesteśmy za słabi, a w klubie panuje wielki optymizm chyba dalej i marzenia o tej III-IV lidze. Wiec taka rada włożyć głowę pod zimną wodę...

autor: ~anonim 2016-09-25 16:14:25

avatar Ludzie ogarnijcie się. Ledwo skończyły się kary za czerwone i teraz kolejne są. Mario szacun za to co robisz, ale ledwo nie wszedłeś i juz czerwona. Kto jak kto, ale ty doświadczony nie powinieneś osłabiać drużyny. To samo Diabeł. Po co wy się wykłócacie, myślicie, że coś ugracie tym? Tak, ugracie czerwone kartki nic więcej.

autor: ~anonim 2016-10-02 17:31:35

avatar Hahahaha no i gdzie tam Wasza wyższa liga co? Najpierw zatrudnijcie graczy, którzy potrafią grać to po pierwsze i takich co się nie zagotują w ważnym momencie. Kompromitacji ciąg dalszy. Całe Wasze szczęście, że w lidze gra ktoś słabszy.

autor: ~Mieszkaniec 2016-10-02 17:46:34

avatar Proponuje zbierać więcej od ludzi na pierdoly jak stan murawy dla tych naszych żałosnych kopaczy. Zamiast to wszystko zamknąć po spadku to Wy jeszcze się ludzicie, że coś z tego będzie. W Koluszkach od dawna nie ma kompetentnej osoby, która by się za to wzięła i ogarnęła, a jak tu widzę wypowiedzi ludzi na temat tego co podobno (nie wiem czy to prawda) zarząd wypisywał to jest to bardzo dziwne.

autor: ~Bercik 2016-10-03 18:53:25

avatar Po raz kolejny czytam te wpisy i trochę śmiać mi się chce. Każdy tylko potrafi krytykować i udawać kozaka przed monitorem... Same anonimy. Dlaczego nikt nie ma cywilnej odwagi powiedzieć prosto w twarz tego trenerowi czy zarządowi? Zgrywacie kozaków siedzą w domu przed swoimi komputerkami czy tablecikami. Każdy potrafi tylko narzekać biadolić i wytykać błędy a żaden z was się nie ruszy by pomóc klubowi ! Co by tu nie było i jak by chłopaki nie grali zawsze by było źle nie dobrze bo wam całe życie nic nie odpowiada. Dziękuję za uwagę anonimy bez tożsamości

autor: ~Mieszkaniec 2016-10-05 08:49:36

avatar Jakim cudem ma Nam się podobać tendencja spadkowa? Przez jakieś 2-3 lata drużyna gra coraz gorzej, a Wy teraz podjeliście się to nie dziwcie się, że na Was spada odpowiedzialność. Może byłoby tego mniej gdyby nie właśnie to bezsensowne biadolenie o złotych górach (gra kilka lig wyżej)? Kolejna sprawa czyli to co napisałeś o wytykaniu błędów zarządowi. To trener czy zarząd nie widzi, że jest źle tylko trzeba im o tym powiedzieć? Stąd pytania po co się męczyć skoro czy Wasza ekipa, czy wcześniejsze nie potrafią niczego dobrego z tym zrobić?

autor: ~Dymek 2016-10-05 23:20:25

avatar ~Mieszkaniec~ jesteś typowym kibicem który chyba nawet nie chodzi na mecze i nic nie wie co sie dzieje w klubie. O wyższych ligach to chyba sam sobie cos ubzurales w głowie, bo my cały czas mówimy ze w tym roku to nas wcale to nie interesuje (mamy inne priorytety) w drużynie gra dużo młodych chłopaków którzy sie dopiero ogrywają, co zaprocentuje w przyszłości, ale skąd masz to wiedzieć jak nie byłeś pewnie na żadnym meczu. A w klubie dużo sie zmieniło i to na plus, tylko trzeba sie trochę tym interesować, a skoro nie masz zielonego pojęcia o tym to sie dzieje w klubie to lepiej sie nie wypowiadaj. Druga opcja to jest taka ze może zal wam dupę ściska ze młodzi ogarneli ten bałagan i wszystko idzie w dobrym kierunku. Jest to pierwszy i ostatni wpis na tej strnie bo z kim tu sensownie pisać!

autor: ~Jagoda 2016-10-07 16:57:32

avatar Brawo Dymek Wreszcie ktoś wyjaśnił o co chodzi "znawcom futbolu, kibolom z przed telewizora i co najważniejsze trenerom z trybun" którzy nie mają o niczym pojęcia. Wypowiadają się a widzieli mecz kaksy jak im kolega na ławce w parku opowiedział. Również piszę tu ostatni raz bo po co gadać z mieszkańcem czy anonimem jak

autor: ~Mieszkaniec 2016-10-07 17:57:57

avatar Oni się mogę ogrywać, ale to nie zaprocentuje, bo starsi łapią głupie czerwone ciągle. Dajecie niezły przykład młodym. Poza tym własnie widzę jak dobrze idzie. 8 punktów na 18 zdobyliście w A Klasie. Ha ha ha

autor: ~anonim 2016-10-08 18:23:10

avatar Młody skład pierdu pierdu, ale z taką drużyną jak Kalonka nie wygrac? Nie widzę opcji awansu przez najbliższe 10-15 lat dopóki się pokolenie nie zmieni.

autor: ~anonim 2016-10-16 10:56:18

avatar chuj wam w leb piszą to pewnie 2 znawcow futbolu ktorzy na mecz przychodz, jeden bo jego synus wgl sie nie zalapal do seniorow a drugi bo ma 2 lewe rece, dymek bertcik nie odpowiadajcie tym kurwą bo oni specjalnie was prowokują a najlepiej tylko rowerkiem sie na mecz przejechac i popierdolic farmazony... znawcy od 7 bolesci

autor: ~Dzej dzej okocza 2016-10-16 10:58:49

avatar no a na chuj ci awans w tym roku ? dzieciole jebany ? skoro polowa pierwszego skladu to 16 latkowie ? bys gral to bys troche kumał czacze a ze na rowerze tylko jezdzisz to sie moze na kolarstwo przerzuć ... nie pozdrawiam serdecznie

autor: ~anonim 2016-10-17 21:17:12

avatar Nikt nie pisał tutaj o awansie w tym roku, tylko, że grają zawodnicy słabi, którzy i tak za kilka lat nie zrobią tego awansu.

autor: ~anonim 2016-11-06 11:46:07

avatar No wczoraj naprawdę chłopcy zagrali dobrze. Gdyby każdy mecz był takiej wagi jak ten z ŁKS to mielibyśmy może i nawet wyższą pozycję.

autor: ~Bercik 2016-11-16 08:22:33

avatar Witam, w ten pochmurny dzień. Chciałbym sie zapytać gdzie są te anonimy, gdzie mieszkańcy i inne wynalazki które miesiąc temu tak jechali po zawodnikach i całym zarządzie?? Chapło zdziwko ?? 6 meczy bez porażki ( 4 wygrane i 2 remisy ) własnie tych chłopaków którzy dla was są za słabi i za młodzi.... i nagle strona futbolowo zamiera.... Nie ma po kim jechać i kogo obrażać bo do tego tylko się nadajecie... Ludzie bez pocięcia i honoru...

autor: ~Jagoda 2016-11-18 16:34:59

avatar Wszystkie zjeby zamknęły mordę...zmieńcie stronę na www.frajerzy.pl tam o was piszą i tam wasze miejsce. Życzę wam wszystkim hujowego dnia :)

autor: ~anonim 2016-11-18 17:27:28

avatar Nie jest źle, ponad 400 minut bez straconego gola, ale nie ma co się podniecać jakbyśmy byli liderem tylko dalej pracować, a nie osiąść na laurach.