KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

Zczuba.tv

Aktualności

Ważne jak się kończy, nie jak się zaczyna

• autor: kacper091097, 2013-11-02 17:07

Dzisiejsze starcie ostro rozpoczął Konstantynów. Już w 2 minucie świetnie piłkę na rzut rożny wybił Adamczyk. Chwilę później był bezradny. Dośrodkowanie z cornera zakończone płaskim strzałem i mamy 0:1. Pierwszą szansę na wyrównanie dla KKS-u zmarnował... sędzia, który odgwizdał spalonego, mimo że go nie było. Szkoda, bo Kuba Perek ruszał z ciekawą akcją. Tymczasem Adamczyk świetnie sparował piłkę nad poprzeczkę. W 39 minucie było już jednak 0:2. Zawodnik Włókniarza przeniósł piłkę nad Adamczykiem. Najlepszą okazję miał Łapin tuż przed końcem pierwszej połowy, ale zbyt długo trzymał piłkę przy nodze i przechwycił ją bramkarz.

W drugiej odsłonie Włókniarz atakował tylko przez 5 minut. Później ruszył KKS. W 55 minucie strzał Kuby Perka obronił bramkarz, ale chwilę później skapitulował. Warda podał Gajkowi, a ten strzelił lekko na pustą bramkę. W 62 minucie świetne dogranie Jeżyka wykończył Krzysiek Duczek. Prawdziwą wisienką na torcie była bramka Jacka Wojtaszka, który z 30 metrów przelobował goalkeepera Kanzas. Koluszkowianie mieli jeszcze swoją szansę w 70 minucie, ale piłka zatrzymała się na słupku. Później Konstantynów próbował doprowadzić do remisu. W końcówce meczu naciskał, ale nic nie przyniosło im gola (nawet strzały z przewrotki). Warto pogratulować chłopakom ambicji w drugiej połowie i końcowej wygranej.

B Klasa gr. II: Zamek Skotniki - KKS II Koluszki 0:2