KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

Zczuba.tv

Aktualności

Była szansa na liderowanie

• autor: kacper091097, 2013-10-12 18:57

Pierwszą bramkę Orzeł strzelił na początku meczu, ale gra się nie uspokoiła. Gospodarze dążyli do jeszcze bardziej bezpieczniejszego rezultatu. Mieli na to szansę, ale grali pod wiatr i masa strzałów była niecelna. KKS odpowiedział jednym celnym strzałem z rzutu wolnego wprost w bramkarza. Mieliśmy również okazję tuż przed końcem pierwszej odsłony meczu, ale zabrakło centymetrów, aby zdobyć gola.

Koluszkowianie wyszli bardzo bojowo nastawieni na drugą połowę meczu i chcieli zagrać ofensywnie. Zostali jednak szybko skontrowani w 53 i 56 minucie meczu. W 69 minucie z lewej strony faulowany był Bryszewski. Do piłki ustawionej jakieś 23 metry od bramki podszedł Sławomir Wieczorek. Strzałem w okienko w krótki róg umieścił piłkę w siatce. KKS walczył do końca na każdym centymetrze boiska. Odsłonił się jeszcze bardziej, na szczęście kontry Parzęczewa nie były tak groźne jak w początkowych minutach drugiej połowy. Niestety jakiekolwiek szanse na odrobienie strat zaprzepaściła druga żółta i w efekcie czerwona kartka w 83 minucie dla naszego obrońcy. Nasi jeszcze próbowali, ale nie udało im się zdobyć kontaktowego gola.

I teraz przyjemniejsza sprawa. Trzeba wyjaśnić czemu mając 15 punktów mogliśmy być liderem... Otóż dostaliśmy walkower za mecz z Rogowem i była szansa na liderowanie w tabeli.

Różnica między pierwszą, a ósmą drużyną to zaledwie jeden punkt.

B klasa: KKS II Koluszki - Start Szczawin 3:3

Juniorzy I: KKS - CHKS 0:1