KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

Zczuba.tv

Aktualności

Awans na trzecią lokatę

• autor: kacper091097, 2013-09-08 12:26

KKS Koluszki wygrał 3 mecz w sezonie w tym drugi na wyjeździe. Tym razem pokonał w prestiżowym meczu LKS Różyca. Pierwsza połowa była bardzo słaba z punktu pewnie każdego kibica. Dużo tzw. kopaniny, mniej ciekawych akcji. Tak więc dwa słowa o jednej sytuacji każdej z drużyn. W 41 minucie prawą stroną pobiegł skrzydłowy Różycy. Zagrał na wolne pole do napastnika gospodarzy, który przestrzelił na pustą bramkę. Swoją szansę miał jeszcze KKS. Jakub Perek po okiwaniu bramkarza również chybił. Oprócz tych dwóch okazji do zdobycia gola tak naprawdę nic więcej ciekawego się nie działo.

Koluszkowianie niczym w meczu z Uniejowem strzelili gola w 48 minucie meczu. Wtedy strzelał Bryszewski, teraz Bryszewski podawał. W tym przypadku do Jakuba Perka, który strzałem w długi róg zrehabilitował się za sytuację z pierwszej połowy. Minęło tylko 14 minut, aby znów był remis. Płaski strzał z pola karnego zawodnika LKS i mamy 1:1. Na szczęście ostatni cios należał do Kolejarza. Po dograniu z prawej strony ręką w polu karnym zagrał obrońca LKS. Sędzia nie miał wątpliwości. Rzut karny. Szansę na strzelenie gola miał Krzysztof Duczek. Wykorzystał ją. Strzałem w prawy róg były zawodnik miejscowych pokonał bramkarza gospodarzy. Później oba zespoły próbowały tworzyć akcje, jednak robiły to głównie niedokładnie i wynik 1:2 pozostał.

Łódzka B Klasa gr. II - Czarni Smardzew - KKS II Koluszki 3:2

Michałowicz : Andrespolia - KKS 0:3