KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

Zczuba.tv

Aktualności

Wciąż niezdobyty teren

• autor: kacper091097, 2013-09-01 19:17

Andrzejów potwierdził, że u siebie jest mocny już w 3 minucie, kiedy to Kamil Gwadera umieścił piłkę w siatce po strzale z kilku metrów w krótki róg po ewidentnym błędzie obrońców. KKS chciał odpowiedzieć golem. Miał na to szansę Jakub Perek (najlepszy strzelec obecnego sezonu), ale uderzył w mur. I to tak naprawdę było na tyle. Więcej porywających akcji trudno było szukać. Po przerwie, gdy wydawało się, że KKS ruszy do ataku gospodarze strzelili gola po rzucie rożnym w 51 minucie. Na listę strzelców po strzale główką w długi róg wpisał się Gwadera. Koluszkowianie mieli około 40 minut na strzelenie choćby 2 goli i powrócenie do Koluszek z choćby jednym punktem. Kontaktowego gola w 68 minucie mógł strzelić Jakub Perek, ale strzelił ponad bramką. 14 minut później wszelkie wątpliwości rozwiał Sebastian Lesiak, który doskonale puszczony lewą stroną przez kolegę z drużyny posłał piłkę w prawy róg bramki Adamczyka. KKS honorową bramkę zdobył w 86 minucie rezerwowy Tomasz Łapin, który wykazał się największym instynktem w polu karnym gospodarzy.

Rezerwy KKS przegrały w Głownie z Iskrą 5:3, a najstarsi juniorzy w Aleksandrowie z Sokołem 7:1. Jedyne punkty i to w niezłym stylu zdobyli gracze Michałowicza, którzy wygrali ze Stalą Głowno aż 11:0.