KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

Zczuba.tv

Aktualności

Pokazali na co ich stać

• autor: kacper091097, 2013-05-11 21:33

Piłkarze KKS-u Koluszki podtrzymali passę meczów bez porażki, ale nie było o to łatwo.

Już od początku napierał Start Brzeziny. Już w 4 minucie musiał interweniować w sytuacji sam na sam Rafał Adamczyk i wyszedł zwycięsko w tej sytuacji. W 17 minucie meczu Start już prowadził, bo Kamil Walczak idealnie przelobował bramkarza KKS. Po chwili był jednak remis za sprawą fantastycznego uderzenia z rzutu wolnego Mariusza Gajka. W pierwszej połowie wartym odnotowania może być jeszcze tylko minimalnie niecelny strzał Jakuba Perka.

Tymczasem drugą połowę również od ataków rozpoczął Start. 57 minuta to znów ładna parada naszego bramkarza. KKS zbytnio nie atakował, natomiast bramkę dla BKS zdobył w 71 minucie Adam Nowak. Wtedy Koluszkowianie zabrali się do pracy, a wszyscy Koluszkowscy kibice wierzyli, że nie jest za późno na obrobienie strat. Nie byli w błędzie. KKS wyrównał dzięki świetnie wykonanej jedenastce przez Tomasza Łapina.

KKS Koluszki: Adamczyk Rafał - Wiśniewski Bartosz, Kaźmierczak Przemysław, Cębrzyński Przemysław, Bryszewski Mateusz - Marczyk Adrian, Duczek Krzysztof - Gajek Mariusz, Perek Jakub, Wojtaszek Jacek - Gicel Konrad.

Start Brzeziny: Jatczak Mariusz - Pabiniak Waldemar, Borowski Maciej, Poździej Artur, Szubert Robert - Kaźmierczak Tomasz, Dudka Mateusz, Swaczyna Paweł, Paturaj Mateusz, Walczak Kamil - Skołd Damian.

Rezerwowi: Radomski Tomasz, Jeżyk Michał, Bryszewski Konrad, Grzelak Krzysztof, Warda Bartłomiej, Łapin Tomasz, Waszczykowski Damian - Jaworowski Michał, Lindner Marcin, Pakulski Maciej, Nowak Adam, Jedynak Dominik, Smuga Roger, Klimczak Daniel.

Czerwona kartka - Waldemar Pabiniak 85 min.

Słowa uznania należą się i piłkarzom za wolę walki i kibicom za świetny doping!!!