KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

• autor: kacper091097, 2012-10-06 18:01

V liga - KKS Koluszki - MKS II Kutno 0:1

Klasa Michałowicz - Zjednoczeni Stryków - KKS Koluszki 1:3

Liga juniorów III - Start Brzeziny - KKS Koluszki 1:10

KKS Koluszki w 9 kolejce odniósł porażkę z MKS II Kutno. Miejmy nadzieję, że piłkarze nie wpadną w tzw. dołek tuż przed arcyważnym meczem ze Startem Brzeziny. Była tez szansa na zblizenie się do Neru Poddębice, który przegrał w Rogowie z Pogonią 3:1.

4 min. Pierwsza próba KKS-u po podaniu Mariusza Gajka.

18 min. Strzał w sytuacji sam na sam broni Adamczyk, po kontrze KKS-u bramkę strzela Gajek, jednak w górze chorągiewka sędziego bocznego.

27 min. Coraz śmielej atakuje Kutno.

33 min. Strzał głową nad naszą bramką.

43 min. Podanie od Krzysztofa Duczka, do Przemysława Cebrzyńskiego, który przeniósł się na chwilę z prawego skrzydła do środka piłkę wyłapuje goalkeeper gości.

44 min. Znów KKS tym razem niecelnie bo strzelając nad bramka Jakub Perek.

45 min. Gol po dośrodkowaniu z lewej strony po błędzie obrony.

47 min. Po zmianie w koluszkowskiej drużynie chęć odrabiania strat, czego efektem strzał z dystansu Jacka Wojtaszka.

51 min. Żółta kartka dla Przemka Cębrzyńskiego za dyskusje z sędzią.

64 min. Idealna szansa dla gości niczym z 18 minuty meczu na szczęście nad bramką strzelał napastnik drużyny rywala.

79 min. Po zamieszaniu w polu karnym Kutna piłka odbija się od słupka, ale nie wpada do siatki.

90 min. Jacek Wojtaszek również za kłótnie z arbitrem ukarany kartką.