KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

Zczuba.tv

Aktualności

Pierwsza porażka

• autor: kacper091097, 2012-08-01 20:51

KKS Koluszki rozegrał mecz sparingowy z LKS Lubochnia. Spotkanie rozpoczęło się z 10 minutowym opóźnieniem. Do głosu szybko doszli Koluszkowianie i po świetnej wrzutce Przemek Cębrzyński pokonał bramkarza gości, miało to miejsce w 6 minucie. Cieszy jego forma strzelecka czyli 3 mecze 3 gole. Podczas pozostałych 44 minut trzy razy przed szansą zdobycia gola stał Tomasz Łapin, dwukrotnie bronił bramkarz, a za trzecim razem pomylił się sam Łapin lekko unosząc piłkę nad poprzeczką. LKS miał parę akcji, jednak bez problemu interweniował Rafał Adamczyk lub obrona. Po zmianach w składzie KKS nie był w stanie zagrać tak świetnie w obronie i jednocześnie zaatakować, a goście co chwila atakowali. Bramka dla nich była kwestią czasu jednak padła dość późno. Gol w 91 minucie oraz tuż przed chwilą gdy arbiter zakończył mecz wystarczył do zwycięstwa 1:2 dla Lubochni. Myślę, że gdyby skład występujący w 1 połowie grał do końca nie dopuścił, żeby rywale przeprowadzali tyle ataków, a większość drużyny nie często przemieszczała się pod pole karne rywala. Jest jednak jeszcze trochę czasu, aby wszystko doszlifować, bo KKS zagra pierwsze ligowe spotkanie 19 sierpnia. Na koniec chciałem pochwalić postawę testowanego bramkarza, który wybraniał wiele akcji np. gdy 3 zawodników LKS-u miało świetną okazję on stanął na wysokości zadania łapiąc piłkę w ręce. Z taką grą może zawalczyć o miejsce w pierwszym składzie. Kolejny sparing odbędzie się 4 sierpnia z LKS Czarnocin.

Grano 2x50 min.