|
Victoria Rąbień/Sokół II
Victoria Rąbień - Zawisza Rzgów 1:3
Start Brzeziny - Victoria Rąbień 2:3
Orzeł Parzęczew-Victoria Rąbień/Sokół II 1:4
Włókniarz Zgierz-Victoria Rąbień/Sokół II 4-1
KKS Koluszki
KKS Koluszki - KS Poświętne 1:4
KKS Koluszki - LKS Różyca 4:1
KKS Koluszki - LKS Czarnocin 2:1
KKS Koluszki - LKS Lubochnia 1-2
KKS Koluszki - Stal Niewiadów 2-2
KKS Koluszki - LKS Różyca (A Klasa) 3:1
Start Brzeziny
Start Brzeziny - Bzura Ozorków 2:2
Start Brzeziny - Zawisza Pajęczno 1-4
Start Brzeziny - Górnik Łęczyca 2:3
Start Brzeziny - Victoria Rąbień 2:3
Start Brzeziny-Włókniarz Pabianice(4 liga) 1-2
Start Brzeziny- Włókniarz Konstantynów(Klasa A) 2-0
Start Brzeziny-LKS Kwiatkowice(4 liga) 1-3
Start Brzeziny - Włókniarz Zgierz ( IV Liga )1:1
MKS II Kutno
MKS II Kutno-Bzura Ozorków 9-3
Górnik Łęczyca - MKS II Kutno 5-3
PTC Pabianice
PTC Pabianice-Zawisza II Rzgów 3:0
PTC Pabianice-PTC Pabianice juniorzy 4-0
PTC Pabianice - Iskra Dobroń 4-3
PTC Pabianice-Andrespolia 2-1
Ner Poddębice - PTC Pabianice 4:1
Andrespolia Wiśniowa Góra
Andrespolia - Zawisza II Rzgów 2:1 42 min. przerwany
Andrespolia-LKS Różyca 2:2
Andrespolia-Boruta Zgierz juniorzy 4:3
PTC Pabianice-Andrespolia2-1
Andrespolia - UKS Lipiny ( A Klasa ) 3:3
Ner Poddębice
Pisia Zygry-Ner Poddębice 2-8
Ner Poddębice-Orzeł Parzęczew 1-6
Ner Poddębice-Jutrzenka Warta 3-6
Ner Poddębice-Krośniewianka Krośniewice 2-3
Ner Poddębice - LKS Kwiatkowice 0:7
Ner Poddębice - PTC Pabianice 4:1
Ner Poddębice- Victoria Szadek ( A Klasa ) 7:1
MGLKS Uniejów/Ostrowsko
MGLKS Uniejów-OKS Bzura Ozorków 3:3
MGLKS Uniejów-Warta Krzymów 2:4
MGLKS Uniejów-Kasztelania Brudzew 2:5
MGLKS Uniejów - Pogoń Zduńska Wola ( V Liga ) 3:10
MGLKS Uniejów - LKS Rosanów ( A Klasa ) 3:4
Stal Głowno
Stal Głowno - Widok Skierniewice ( V Liga ) 1:2
Kolejarz Łódź
Kolejarz Łódź - Boruta Zgierz ( IV Liga ) 1:7
Orzeł Parzęczew
Ner Poddębice-Orzeł Parzęczew 1-6
Górnik Łęczyca - Orzeł Parzęczew 5:4
Orzeł Parzęczew-Victoria Rąbień/Sokół II 1-4
Pogoń Rogów
Pogoń Rogów - MKS 2000 Tuszyn 1:3
Zawisza II Rzgów
MKS 2000 Tuszyn - Zawisza II Rzgów 5:1
Polonia Andrzejów
Polonia Andrzejów-RKS Łódź 2-1
Polonia Andrzejów - LKS Rosanów 2:7
Polonia Andrzejów - RKS Łódź 3:1
LKS Różyca
Andrespolia-LKS Różyca 2:2
LKS Różyca-Pionier Baby 3:0
KKS Koluszki-LKS Różyca 3:1
kazdy gra przynajmniej 1 albo 2 sparingi z lepszymi od siebie a my z jakimis ogórami gramy ... szkoda
standard
mecz z wisniowa gora gramy 19 siepnia o 17 30
w Niewiadowie gra wielu zawodników którzy garli kedys w IV lidze.Jest bardzo zdolna mlodziez i jak ogladalem mecz Niewiadowa z Wolborzem(niewiadów wygral 3-1)to zagrali fajna pilke:)Jestem ciekawy jaki bedzie wynik.NIewiadow to nie sa zadne ogórki,jeszcze sie zdziwicie:)
Brak aktywnych ankiet. |
LKS Różyca | 1:0 | KKS Koluszki |
2017-10-14, 15:30:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 9 | |||||||||||||||||||||
|
A-klasa » Łódź II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 8 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 124, wczoraj: 77
ogółem: 1 515 761
statystyki szczegółowe