KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

Zczuba.tv

Aktualności

Grad bramek w Koluszkach

• autor: kacper091097, 2012-05-26 19:15

8 min. Pierwszy strzał Victorii

9 min. Samobój obrońcy Rąbienia, który chciał wybić piłkę.

15 min. Duczek za slabo po ziemi.

22 min. Faul Krzysztofa Grzelaka na czerwoną kartkę, zawodnik ukarany jednak żółtą.

28 min. Schodzi z kontuzją kolana Cębrzyński w jego miejsce Łukasz Robakiewicz.

30 min. Gol dla KKS-u.

36 min. Bramka na 3:0.

40 min. Grzelak opuszcza na chwilę murawę.

43 min. Bramka po rzucie wolnym dla Victorii, piłka odbija się od naszego obrońcy i zmylony Rafał Adamczyk musi wyciągać piłkę z siatki.

49 min. Gol dla Victorii.

51 min. Piękne dogranie Robakiewicza i gol na 4:2.

58 min. Tomasz Łapin za Witolda Sikorskiego.

64 min. Damian Waszczykowski wchodzi za poobijanego Krzysztofa Grzelaka.

70 min. Żółta kartka dla pomocnika z Rąbienia.

75 min. Perek sam na sam strzela 5 bramkę.

77 min. Żółta kartka dla Koluszek.

81 min. Gol dla gości.

82 min. Schodzi Konrad Gicel.

90 min. Bramka po rzucie rożnym dająca nadzieję na wywiezienie punktu z Koluszek, ponieważ zostaje doliczone 7 minut. Wszystko kończy się jednak dobrze.