KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

Zczuba.tv

Aktualności

I znów na tarczy

• autor: kacper091097, 2012-04-21 19:40

Kolejna porażka. Tak można określić mecz z Rogowem. Wszyscy spodziewali się chociaż punktu, doczekaliśmy się jednak figi z makiem.

24 min. Atak Koluszek i dobra obrona Ariela Marciniaka.

36 min. Strzał głową w światło bramki i gol Rafała Rosiaka.

Pierwsza połowa bez wielu okazji, mimo to jedna z nich dała prowadzenie rywalom.

50 min. Atak Koluszek próba strzału głową, bramkarz wybija piłkę na rzut rożny.

51 min. Po chwili corner i znów strzał głową, lecz tym razem niecelny.

54 min. Niekryci Koluszkowianie po raz kolejny próbują strzelić główką, piłka zatrzymuje się jednak na poprzeczce.

58 min. Śmiałe ataki naszych, rzut rożny bez efektów.

71 min. Strzał z woleja Cębrzyńskiego minimalnie obok bramki.

74 min. Rogów się nie poddaje, co potwierdza strzał w słupek po pięknej indywidualnej akcji napastnika gospodarzy, piłka wychodzi na rzut rożny.

82 min. Znów goście strzał głową broni Adamczyk.

Najwięcej emocji przynosiły doliczone minuty meczu w których KKS strzelił bramkę, według sędziego była ona strzelona ze spalonego. Minutę później tj. 92 rzut wolny, w polu karnym nawet Rafał Adamczyk, nic to jednak nie dało. Po chwili w 93 minucie akcja Rogowa i podyktowany dla nich rzut wolny, ze stoickim spokojem broni strzał nasz bramkarz, jednak po jego dalekim wykopie, sędzia decyduje się zakończyć spotkanie i trzy punkty zostają w Rogowie.