KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

Derby są nasze.

• autor: kacper091097, 2012-03-31 18:01

Piłkarze KKS-u wygrali z LKS-em Różyca 3:1 (2:1). A było tak :

Od początku meczu pada śnieg.

1 minuta - Bramka dla KKS-u strzelił Chrustowski, po podaniu Dawida Wojciechowskiego, piłka tuż po rozpoczęciu gry wpada do siatki.

9 min. Niecelny strzał Różycy.

10 min. Kolejny strzał obok bramki Rafał Adamczyka.

25 min. Faul na Tomaszu Łapinie, napastnik przez jakiś czas wije się z bólu. Po chwili jednak wstaje i biegnie w kierunku pola karnego. Rzut wolny - podanie na dłuższy słupek i gol Tomasza Łapina.

36 min. Faul na wychodzącym sam na sam piłkarzu Różycy i gol z karnego. Mamy 2:1.

Druga połowa przywitała nas słońcem.

57 min. Niecelny strzał Łapina.

65 min. Czerwona kartka dla gości.

75 min. Grad.

85 min. Niecelny strzał Damiana Waszczykowskiego znajdującego się w dobrej pozycji w oddania strzału.

90 min. Gol Damiana Waszczykowskiego i przypieczętowanie sukcesu.

Piłkarze skaczą w kółku  i śpiewają ,,Derby są nasze,, i o to chodzi.

• Komentarzy [18]
  • czytano: [4223]

autor: ~Anonim 2012-03-31 18:42:49

avatar Poziom meczu Dramat!!

autor: ~Anonim 2012-03-31 21:14:21

avatar To jest 5 liga (okręgówka) a nie ekstra klasa.
Jak będziemy w 2 lub 1 lidze to zacznie się poziom

autor: ~KKS 2012-03-31 21:19:54

avatar TRENER ROZLICZAJĄ ZA WYNIKI I WSZYSTKO JASNE TEMATU NIE MA

autor: kacper091097 2012-03-31 22:44:14

Profil kacper091097 w Futbolowo Można już oceniać :)

autor: ~Anonim 2012-04-01 08:02:48

avatar Mecz był na poziomie średniego meczu KLASY A,ale to dopiero początek rundy,myśle że z czasem chłopaki sie rozkrecą.

autor: ~anonim 2012-04-01 09:05:39

avatar poziom dramat rozumiem Różyce bo oni grają o utrzymanie ale my nie pasujemy o granie o awans!!!!dramat!!!

autor: ~anonim 2012-04-01 09:26:16

avatar Chlopy z rozycy juz sie tak nie napinajcie i nie wypisujcie ze poziom byl slaby, moze mezcz nie byl najpiekniejszy, ale to byly derby a takie mecze zadza sie swoimi prawami. Slabi to napewno byliscie wy,oprocz karnego to nic nie zrobiliscie, w zaden sposob nie mogliscie nam zagrozić. TYLKO KKS !!!!

autor: ~anonim 2012-04-01 09:47:48

avatar mecz z kolejarzem lodz jest w piatek o 17 trzeba wygrac ten mecz

autor: ~anonim 2012-04-01 09:57:56

avatar chłopy z Koluszek ciekawe dlaczego gracie w tej samej lidze co chłopy z Różycy!!!!!!!!he he

autor: ~anonim 2012-04-01 10:32:19

avatar Już niedługo.

autor: ~anonim 2012-04-01 11:24:28

avatar Bo nie ma kasy tak samo jak w rozycy czy galkowku, jak gmina nie pomoze to dalej bedziemy grac w okregowce. Teraz juz wiesz dlaczego jestesmy w tej samej lidze.

autor: ~anonim 2012-04-01 11:38:37

avatar Pozytyw jest taki ze nowy zarzad sie stara i sie poprawia sytuacja w klubie. Chlopaki teraz wracaja i chetnie chca grac w koluszkach a nie po okolicznych mjescowosciach. Polityka sie zmienia i to na plus, wiec mysle ze bedzie tylko lepiej. Nawet jak nie bedzie tego awansu to sie nic nie stanie, najwazniejsze zeby sie zrobil w klubie porzadek (juz widac postep)zeby wrocilo dobre imie klubu i zeby kibice chetnie przychodzili na mecze odladac swoj kochany KKS :-)))

autor: ~kks 2012-04-01 12:02:24

avatar Dlaczego nie gra Adrian Gaugier?

autor: ~Admin 2012-04-01 12:30:01

avatar Kontuzja.

autor: ~anonim 2012-04-01 12:51:17

avatar Po kontuzji stracil miejsce w pierwszej 11 i teraz musi sobie wywalczyc, ale teraz juz chyba bedzie gral bo za kartki pauzuje Krzychu i Bomel,ktory zagral slaby mecz wiec chyba i tak by wypadl a w jego miejsce gral by Adrian

autor: ~anonim 2012-04-01 19:05:19

avatar jakie chłopy z rozycy?? jak tam wieksza polowa zawodników to z koluszek jest a reszta łódź... wiec moze miejmy troszeczke szacunku do siebie.

autor: ~anonim 2012-04-02 09:54:50

avatar jaki wynik obstawiacie z kolejarzem lodz ja 2-0 dla kksu a wy i bd kamerzysta na meczu TYLKO KKS

autor: kacper091097 2012-04-03 18:23:49

Profil kacper091097 w Futbolowo Wiem, że jest to strona sportowa, ale pozwolę sobie zareklamować mój ulubiony teleturniej :