KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

Zczuba.tv

Aktualności

Nieudana inauguracja

• autor: kacper091097, 2012-03-25 14:26

Piłkarze KKS-u Koluszki mimo prowadzenia przez prawie 75 minut ostatecznie ulegli rezerwom MKS-u Kutno.

11 min. - Kontratak KKS-u i bramka Krzysztofa Duczka ( asysta Tomka Łapina )

25 min. - Pierwsza groźna akcja rywali - płaski strzał

27 min. - Odpowiedź KKS-u strzał w lewy górny róg bramki, jednak piłka zatrzymała się na murze drużyny gospodarzy.

W drugiej połowie KKS osiadł na laurach i zamiast atakować cofnął się.

65 min. - Po podaniu Łapina bramka Chrustowskiego dla KKS-u. Wszystko pięknie tylko, że ze spalonego.

84 minuta - Faul w polu karnym, sędzia gwiżdze faul. Ważny moment meczu Rafał Adamczyk wybrał swoje prawo a zawodnik w Kutna drugą stronę bramki. Mamy remis.

92 minuta - Gol z 20 metrów. Po rozpoczęciu gry sędzia kończy spotkanie.

• Komentarzy [16]
  • czytano: [951]

autor: ~MKS Kutno 2012-03-25 15:06:20

avatar Haha dawno nie widziałem aby moj klub uzyskal takiego karnego:):) brawo dla tego goscia ktory zachowal sie jak bez mozg:) dzieki gosciu!!szkoda mi waszego bramkarza bo kilka razy uratowal wam dupsko..sorry ale jesli chcieliscie awansowac moim zdaniem nie macie szans ..sa lepsze zespoly od was

autor: ~cesc 2012-03-25 17:28:20

avatar a Ty co k...a r....ć co nie masz, ze musisz sie wyladowywac na necie,pozdrawiamy kutno, a Ty liż ..pe kumplom z 1 drużyny.

autor: ~anonim 2012-03-25 17:45:05

avatar za tydzien 3 pkt z rozyca no i wszyscy na mecz pokazmy wiesniakom z rozycy jak sie kibicuje

autor: kacper091097 2012-03-25 17:48:03

Profil kacper091097 w Futbolowo To prawda nie wszystko jeszcze stracone podejmijmy walkę.

autor: ~anonim 2012-03-25 17:48:59

avatar wieśniak to cię zrobił!!!

autor: ~mkskutno 2012-03-25 21:55:46

avatar no wasz bramkarz moze do dośrodkowań nie potrafi wychodzic ale na lini i w obronie strzałów jest ok, i ładnie tam na obrone pokrzykuje :) a przy tym strzale z dystansu to chyba byl zasłoniety ale z trybun az tak dokladnie nie widzialem :) pozdro dla was chłopaki, powodzenia

autor: KKS_Koluszki 2012-03-26 09:24:23

Profil KKS_Koluszki w Futbolowo Miejmy nadzieje ze trener i chlopaki wyciagna wnioski z tego meczu i teraz juz bedzie lepiej. Pierwsz połowa bardzo bobra, ale druga to juz byla obrona czestochowy. I niestety tak to juz bywa jak sie przez 45 min bronisz.

autor: kacper091097 2012-03-27 16:30:17

Profil kacper091097 w Futbolowo Oczywiście jestem za.

autor: ~anonim 2012-03-28 09:10:19

avatar bd kamerzysta na meczu

autor: ~kibic kksu 2012-03-29 16:17:02

avatar jaki wynik obstawiacie z rozyca ja 2-0 dla kksu a wy wszyscy na mecz obecnosnosc obowiazkowa kks derby sa nasze

autor: ~anonim 2012-03-29 16:52:14

avatar I z kibicowaniem mi tu proszę. Niech przydzie więcej ludzi. Jakieś plakaty na mieście prezes powienien rozwiesić i jazda.

autor: ~anonim 2012-03-29 17:02:28