KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

Nasz pierwszy sparingowy remis.

• autor: kacper091097, 2012-02-11 16:55

Relacja ze strony mglks.pl

Dziś naszym piłkarzom udało się rozegrać pierwszy sparing, chociaż pogoda nie rozpieszczała to jednak nasi piłkarze wybiegli na nowy obiekt ze sztuczną murawą, naszym sparing-partnerem była drużyna znana nam z ligowych bojów KKS Koluszki.

Nasz rywal w ligowej tabeli ma do nas 1pkt straty i jest tuż za naszymi plecami. Jesienią goście dostali od nas tęgie baty 5:0. Dziś również udało nam się strzelić KKS-owi 5 bramek, jednak goście również nie byli dłużni i strzelili taką samą ilość bramek. Wynik 5:5.

Mecz został rozegrany 2x45 minut.  Zmiany hokejowe. Co do naszego składu, na bramce Paweł Tomasik, który popisał się kilkoma naprawdę fantastycznymi interwencjami, dobry występ chociaż jedna z bramek obciąża jego konto, w obronie pojawił się również nowy zawodnik naszej drużyny Tomasz Charuba. Warto również odnotować obecność Adriana Kaczmarka.

Pierwsza połowa zdecydowanie pod naszą przewagą prowadzimy 2:0 po golach Jacka Dutki i Janusza Jończyka. Jednak goście dość szybko doprowadzają do wyrównania. Nasza gra nie była perfekcyjna chociaż trzeba przyznać, że nie wyglądało to najgorzej a pojawiło się również kilka bardzo ciekawych zagrań. Na 3:2 strzela Jacek Dutka. Jednak w końcówce znowu dajemy się zaskoczyć do przerwy przegrywamy 4:3

W drugiej połowie zaczęli dominować goście. Mieli sporo okazji i generalnie cofnęli nas do głębokiej defensywy. Jednak udaje nam się wyrównać po faulu na Adrianie Kuglarzu karnego spokojnie egzekwuje Jacek Dutka strzelając swoją 4 bramkę. Nadal nacierają goście dopiero w ostatnich 15 minutach ułożyliśmy swoją grę. Konsekwencją tego jest kolejne w tym meczu prowadzenie bramkę zdobywa Łukasz Stachowiak. W końcówce jednak goście wyrównują, wynik 5:5.

Jak zawsze w tego typu meczach wynik nie jest ważny, liczy się trening zgrania wariantów i wytrzymałości. Pamiętajmy, że latem nie wygraliśmy żadnego sparingu a jesień była bardzo udana. Kolejny mecz na sztucznej murawie, krążą przesłanki, że na wiosnę może to być nasz podstawowy obiekt.

Już w środę, kolejny sprawdzian! O 15:30 podejmiemy u siebie na sztucznej murawie IV-ligową Kasztelanie Brudzew. Zapraszamy!