KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

Zczuba.tv

Aktualności

Skończona passa KKS-u

• autor: kacper091097, 2011-11-06 13:32

Po 5 ligowych zwycięstwach, niestety nadszedł czas na porażkę. Gospodarze bardzo szybko zaatakowali i strzelili gola, miało to miejsce w 5 minucie meczu, kiedy po dośrodkowaniu z prawej strony piłkarz Stali umieścił piłkę w siatce efektownym szczupakiem. KKS obudził się i już w 10 minucie powinna paść wyrównująca bramka, jednak Dawid Wojciechowski trafił w słupek. Dużo fauli i dość ostra gra mimo to bez żółtych kartek trwała bardzo długo. Kolejna z ważniejszych dla losów meczu akcji miała miejsce w 34 minucie, kiedy to, także strzałem w słupek ( także w prawy ) odpowiedzieli goście. Piłkarze z Koluszek schodzili do szatni z opuszczonymi głowami. Po reprymendach Damiana Wójciaka bardziej wierzyli w remisowy rezultat a nawet w zwycięstwo. Stąd m.in. strzał Mariusza Wójciaka główką około 55 minuty spotkania, bez efektów.  W 62 minucie jeden z obrońców Stali wybił piłkę z linii bramkowej, marnując wielką szansę KKS-u tym samym ratując swoją drużynę. W 76 minucie miał miejsce kluczowy akcent tego widowiska. Strzałem nad bramkarzem futbolówkę w siatce umieścił jeden z aktywnych napastników Stali. Z coraz większą stratą do Górnika Łęczyca liczymy na miłą odmianę i piękne zakończenie rundy jesiennej. Mecz odbędzie się 11 listopada o godzinie 13:00. Zapraszam.

• Komentarzy [22]
  • czytano: [1387]

autor: ~kopacz 2011-11-06 14:45:32

avatar jest tam blad . w 62min to nie obronca wybil pilke z lini bramkowej tylko zawodnik KKS Konrad Stefańczyk... czyli ja....

autor: ~anonim 2011-11-06 14:59:01

avatar kks nic sie nie stalo w piatek wszyscybnamecz i pomozmy chlopakom w odniesieniu zwyciestwa

autor: kacper091097 2011-11-06 15:12:07

Profil kacper091097 w Futbolowo Ale mi chodziło panie Konradzie o to, że jak atakowaliśmy to obrońca Stali wybił piłkę. Mogło być 1:1.

autor: ~anonim 2011-11-06 15:33:06

avatar skład: adams, leon, dymek ,bomej, wiktor, centek, gauson, paweł, ceber, mariusz i gigas a zmiany: condon za cebra, kowal za mariusza, robak za centka i dżuma ale nie wiem za kogo

autor: ~BODO 2011-11-06 16:16:32

avatar Dżuma za Konego bo mu sznurówki przy bucie popękały.Mimo to ze zagrali bardzo słaby mecz to nie wygra się meczu jeżeli nie strzela się bramek w wybornych sytuacjach, a takie mieli.Szkoda.Zapominimy jednak co było myślmy co będzie.

autor: ~BODO 2011-11-06 16:29:38

avatar Muszę dodać , że honor klubu w tym tyugodniu uratowali najmłodsi czyli KUCHAR rocz.1998 i młodsi którzy w Rzgowie wygrali z ZXawiszą 2:0 po bramkach Artura Cuchry. Skład młodych:Krzysztof Wójcik,Dawid Szklarek,Michał Skorzycki,Adam Grobelny,Radosław Kołada,Michał Drabik,Sebastian Łapka,Kacper Drzymała,Michał Grabski,Mateusz Grabski,Artur Cuchra, zmiany Krzysztof. Jendrzejewski,Patryk Romanowski

autor: ~BODO 2011-11-06 16:36:06

avatar Pozostałe 2 drużyny przegrały mecze.Juniorzy 2:0 z liderem Startem Łódż w Koluszkach, a drużyna DEYNY 1:0 również z liderem MKS TUSZYN.

autor: kacper091097 2011-11-06 16:50:02

Profil kacper091097 w Futbolowo A minuty zmian? Wpisałem tak około ale nie jestem pewien przy 1 zmianie strzelałem więc podajcie dokładniejsze minuty tychże zmian.

autor: kacper091097 2011-11-06 16:50:21

Profil kacper091097 w Futbolowo Juniorzy starsi 1:2 było. Byłem na meczu.

autor: ~anonim 2011-11-06 16:58:04

avatar brawo Kuchar !!!

autor: ~anonim 2011-11-06 17:57:39

avatar ja powiem tak, gra była bardzo słaba w 1 polowie w 2 polowie troche bardziej nasi z jajem wyszli, pomimo słabszego meczu naszych dzisiaj moglismy strzelic przynajmniej 1 bramke na remis ( sytuacje które mieli kowal i kondon) i ten mecz nie musiał byc przegrany choc moglismy i wiecej przegrac, 2 słupki z dwa razy adams obronił sam na sam. ogolnie szkoda bo druzyna z głowna wielkiego futbolu nie

autor: ~anonim 2011-11-06 17:58:41

avatar nie pokazywała i przy odrobinie szczescia i zminej krwi moglismy z jakimiś punktami wrocic.

autor: kacper091097 2011-11-06 19:21:50

Profil kacper091097 w Futbolowo A znacie te minuty zmian?

autor: ~poinformowana 2011-11-06 21:49:46

avatar Mariusz Wójciak - Dominik Kowalski (53 minuta)
Przemysław Cębrzyński – Konrad Stefańczyk (57 minuta)
Jacek Wojtaszek – Łukasz Robakiewicz (67 minuta)
Konrad Gicel – Adrian Marczyk (80 minuta)

autor: ~TRENER 2011-11-07 10:18:22

avatar Zespół Deyny zagrał najlepszy mecz w tej rundzie przy troszke większym szczęściu mogła być mała sensacja bramka stracona na 8 minut przed końcem meczu, jeszcze w pierwszej połowie mieliśmy 1000% rzut karny sędzia się zawachał. Wielkie podziękowania dla całej drużyny.

Trener

autor: KKS_Koluszki 2011-11-07 10:35:38

Profil KKS_Koluszki w Futbolowo Jak tu grac jak polowa druzyny "mlodziez" jest jeszcze pijana. Meczu nie wygra sie na stojaco, nikt nie pokazywal sie do grania nie bylo zadnego ruchu. Po prostu chlopaki mysileli ze mecz wygra sie sam. W tej lidze trzeba grac z ambicja, z jajem, a w tym meczu tego zabraklo chlopakom. Glowno bylo slabo i poglismy i powinismy wywalczyc chociaz punkt. Kubel zimnej wody moze przyda !!

autor: kacper091097 2011-11-07 17:54:15

Profil kacper091097 w Futbolowo Nikt nie chce szalika?

autor: ciapek1998 2011-11-07 18:00:55

Profil ciapek1998 w Futbolowo Ja chce szalik To jest KKSU???

autor: gabrys74 2011-11-07 19:01:17