KKS Koluszki - Start Brzeziny 2014-08-23

Męki i rozpacze...

• autor: kacper091097, 2011-09-10 16:44

KKS Koluszki - Pogoń Rogów 1-0. Koniec pierwszej połowy.Koniec meczu.

Więcej w rozwinięciu .

... tak można opisać spotkanie 5-ligowego KKS-u Koluszki który dziś podejmował na własnym obiekcie outsidera ligi Pogoń Rogów . Choć zespoły w ligowej tabeli znajdują się na dwóch przeciwnych biegunach -  lepiej rozpoczęła Pogoń, co chwila atakując bramkę Rafała Adamczyka. Kibice z pewnością zapamiętali sytuację z 20 minuty meczu . KKS wtedy bardzo rozpaczliwie bronił się przed stratą gola i przez ponad 15 sekund nie mógł wybić piłki z pola karnego. Jednak wyśmienicie broniący ,, Adams ,, nie dał się pokonać i co chwila popisywał się paradami, których niestety było za dużo . Pod koniec drużyna KKS-u  zamiast atakować, próbowała strzelić gola dzięki nielicznym kontrom. Nie przynosiły one jednak spodziewanego efektu . Tak właśnie wyglądało 45 minut pierwszej części spotkania . W drugiej połowie do interwencji bramkarzy zmuszały obie drużyny . Im bliżej było do końca meczu, tym mocniej rysowała się przewaga KKS-u. Wreszcie padła bramka . Po zagraniu z rzutu rożnego na strzał z około 3 metrów zdecydował się Jacek Anioł. Bramkarz sparował to uderzenie, jednak przy dobitce był bezradny. Z nieco dalszej odległości nasz zawodnik i umieścił piłkę w siatce. Rogowianie mieli jeszcze trochę czasu na wyrównanie i ciągle atakowali. Zamierzali wywieźć z Koluszek chociaż punkt, który z pewnością im się należał. To bolesna prawda, jednak szczęście należało do naszych piłkarzy, i to oni wywalczyli 3 punkty, nieznacznie wygrywając 1:0. W kolejnym meczu w środę KKS zagra w Andrzejowie z Polonią, a już za tydzień w Koluszkach podejmie nieprzewidywalne PTC Pabianice. Będą to trudne mecze, dlatego zachęcam do kibicowania. Do zobaczenia w Andrzejowie.

Gola strzelił :

Mariusz Wójciak .

Skład :

Rafał Adamczyk - Wiktor Furmańczyk , Witold Sikorski , Michał Dymowicz , Łukasz Robakiewicz - Jacek Wojtaszek , Jacek Anioł , Konrad Bryszewski , Przemysław Cębrzyński - Dominik Kowalski , Paweł Chrustowski .

Zawodnicy rezerwowi będacy na boisku :

Mariusz Wójciak , Damian Waszczykowski , Adrian Marczyk , Konrad Stefańczyk .

• Komentarzy [36]
  • czytano: [1395]

autor: ~anonim 2011-09-10 18:32:24

avatar Dobry pomysł z relacją na żywo. Gdyby jeszcze udało się częściej aktualizować wynik, byłoby super.

autor: kacper091097 2011-09-10 19:14:14

Profil kacper091097 w Futbolowo Wiem . Przepraszam ale były zakłócenia w serwisie taką dostałem informację od współadministratora . Z Pabianicami a może nawet z Andrzejowem planuję to zrobić i mam nadzieję , że będzie się to odbywało bez zakłóceń . Pozdrawiam .

autor: ~anonim 2011-09-10 19:53:48

avatar wymeczone to 1;0...

autor: kacper091097 2011-09-10 19:55:00

Profil kacper091097 w Futbolowo Oj bardzo...Koszmar .

autor: kacper091097 2011-09-10 21:07:07

Profil kacper091097 w Futbolowo Moglibyście podać mi to co zwykle składy zmiany i minuty przy nich i kartki ? Bardzo bym o to prosił .

autor: ~OBSERWATOR 1910 2011-09-11 12:05:47

avatar Ludzie wytłumaczcie mi i 80% ludzi na trybunach co się dzieje z tym kolejarzem. Po pierwsze dlaczego Gigas nie grał w tym meczu skoro ostatnio był najlepszy na boisku. Po drugie co pączek robi jeszcze w tym kksie skoro nic nie wnosi do drużyny i ludzie sie z niego śmieją. Dlaczego zamiast tego kowala i zawodnika z numerem 4 w ataku nie gra włąśnie gigas i ten nowy zawodnik co strzelił bramke.

autor: ~anonim 2011-09-11 12:59:53

avatar bo jesli ktos nie trenuje to nie bedzie gral proste!!masz wyjasnione,bardzo dobrze trener zrobil ze go nie ma w 18 jak w tygodniu nie moze sie pojawic na treningu,nawet nie poinformowal.a gigas w ataku sie nie nadaje tlyko w srodku pomocy,tyle w temacie.

autor: ~anonim 2011-09-11 13:57:47

avatar Dajcie sklad.

autor: ~anonim 2011-09-11 14:20:36

avatar adams- wiktor,witek,dymek,robak- centek, aniol, brysiu starszy,ceber- kowal, paweł chrustowski. wesli mariusz wójciak,kondon,morel i dzuma

autor: kacper091097 2011-09-11 14:27:43

Profil kacper091097 w Futbolowo A strzelec gola asysta i minuty przy zmianach oraz za kogo one byly to jest wszystko potrzebne to chce dodac do statystyk.

autor: asdasd12 2011-09-11 14:28:08

Profil asdasd12 w Futbolowo trzeba otwarcie przyznac ze adams ładnie wczoraj bronil z 2,3 piłki co wyjął to az rece sie same do oklasków składały :) oby tak dalej

autor: ~anonim 2011-09-11 14:38:57

avatar kondon(za cebra) w przerwie wszedł, mariusz(za pawła) okolo 75, morel(za kowala) okolo 70 i dzuma(za brysia) okolo 60 wszedł

autor: kacper091097 2011-09-11 14:49:02

Profil kacper091097 w Futbolowo a kartki te co chyba 3 byly i strzelca gola znacie? Bo wiem że najpierw Aniołek strzelał tylko nie wiem kto dobił.

autor: kacper091097 2011-09-11 17:04:56

Profil kacper091097 w Futbolowo Zna ktoś kartki i strzelca gola?

autor: ~anonim 2011-09-11 17:59:57

avatar Jak nie ma gigasa gra się nieukłada jak trzeba ,fakt nie był na treningach i nie zagrał ale zdrowie jest najważniejsze i nie jestto takie proste jak myślisz .

autor: ~anonim 2011-09-11 18:02:21

avatar Najważniejsza jest Wygrana!!!

autor: ~sorry 2011-09-11 18:04:49

avatar Dał szansę pokazania się innym.Co też jest ważne dla drużyny.

autor: ~anonim 2011-09-11 18:11:20

avatar odpowie ktos na pytanie admina na ktore tez chce znac odpowiedz?rnrn

autor: ~asdasd12 2011-09-11 18:31:23

avatar bramke mariusz wójciak strzelil, kartki dostali brysiu,kondon,witek i dymek z tego co pamietam

autor: kacper091097 2011-09-11 18:37:38

Profil kacper091097 w Futbolowo Dzięki

autor: ~anonim 2011-09-11 18:40:39

avatar Ja też dziekuje

autor: ~wiem co nie co 2011-09-12 00:40:58

avatar a zawodnik z numerem 4 to Adrian Gaugier jego nie bylo na meczu bo mial wesele siostry. Gigas nie gral bo nie chodzil na treningi i byl jeszch troche nadziebiony a morela zostawcie w spokoju kazdy jest madry zeby krytykowac.A tak wogole nie bylo 4 z podstawowej 11 wiec nie czepiejcie sie chlopakow dali z siebie wszystko i badzmy z nich dumni a nie :)))

autor: ~galanonim 2011-09-12 10:40:26

avatar krytykujecie a najwazniejsze sa 3 pkt.kurcze mimo ze nie szlo tak jak wczesniej ale chlopaki zostawili serce na boisku i to sie chwali wiktor w tym meczu ostatnie 15minut dobrze,aniol jakby nie byl swoj na tym meczu centek kompletnie nie widoczny ceber i adams najlepsi na boisku byli, a co do morela wszedl zrobil to co do niego nalezy napewno kompromitacje gral kondon w tym meczu przez niego

autor: ~galanonim 2011-09-12 10:43:21

avatar chlopaki mogli sie czuc ze graja o 1 zawodnika mniej..dymek poprawnie gral choc czasem nie potrzebnie nerwy puszczaly mu na boisku ,witek fajnie wlaczal sie czasem do przodu moim zdaniem jesli ma grac to w srodku pomocy,robak duzo wygranych pojedynkow glowkowych mial b.dobre momenty w grze ale czasem widac zagotowywal sie ,dobra zmiane dal wojciak zrobil to co do niego nalezy strzelil bramke

autor: ~galanonim 2011-09-12 10:46:07

avatar brysiu nie potrafil wspolpracowac z aniolem w srodku pomocy duzy chaos byl na srodku boiska kowal walczyl na boisku i powinien wykorzystac ta sytuacje co mial tak samo pawel chrustowski zamiast strzelac ze szczupaka w 1 polowie to uderzyc z woleja badz jak sie mowi dostawic noge do pilki i trafic w bramke.dzuma dal poprawna zmiane tylko czasem za dlugo wozil pilke i przez to narazal zespol na

autor: ~galanonim 2011-09-12 10:48:06

avatar szybkie kontry .Ogolnie biorac szacun dla trenera i chlopakow ze wygrali kolejny mecz zostawili mnostwo zdrowia na boisku a szczegolne gratulacje do adamsa i cebra za b.dobry mecz.powodzenia na meczu z andrzejowem i jesli bedzie walczyli w kazdym meczu i grali to jak potraficie liderami mozecie zostac i zyzcze wam tego chlopaki.!!rn

autor: ~RE galanonim 2011-09-12 13:38:44

avatar zgadzam się z Twoją wypowiedzią szanowny kolego z wyjątkiem adnotacji o Kowalu że walczy na boisku. Ten chłopak chodzi po boisku,a nie biega. Za każdym razem go wyprzedzają i nie wyskakuje do główek. Już wole tego morela zamiast niego przynajmniej chce mu sie grać!

autor: ~galanonim 2011-09-12 15:26:37

avatar no tutaj to masz racje w tym meczu nie walczyl tak jak powinien ale widzisz z rozyca pracowal na calym boisku,moze jego slabsza gra spowodowana byla przez przeziebienie

autor: ~galanonim 2011-09-12 15:29:07

avatar Jeszcze jedno Wiktor zacznij grac w okularach na meczu bo mnie krew zalewa co ty na nim od***rdalasz!!walczysz ok ale zacznij myslec na nim!!

autor: ~anonim 2011-09-12 16:43:07

avatar wiktor byl najlepszy w sobotnim spotkaniu i nie jest to moja tylko opinia,czasem gra bezmysnie ale owiele lepiej gra niz sezon temu,wiec postepy zrobil i to cieszy,bo jest wychowankiem.

autor: asdasd12 2011-09-12 17:32:06

Profil asdasd12 w Futbolowo no u nas praktycznie połowa kadry to wychowankowie :) wiktor w obronie szczególnie w odbiorze gra bardzo fajnie, dużo gorzej gra wygląda jego w grze do przodu rozgrywanie piłki itp. ale jedno jest pewne jeszcze bedziemy mieli duzo pociechy z niego :)

autor: asdasd12 2011-09-12 17:34:33

Profil asdasd12 w Futbolowo jak na moje nalezy szukac pozytywów w grze a nie negatywów, wiadomo zawsze mozna sie do czegos przyczepić bo to okręgówka a nie ekstraklasa. nie zawsze mozna grac dobrze, ceberek jest najlepszym przykladem w ostatnim meczu grał bardzo dobrze i obok adamsa grał najlepiej a 2 mecze wczesniej po 45 minutach był do zmiany bo nie dało sie oglądać jego gry... cieszmy sie ze zwyciestw i punktów :)

autor: ~anonim 2011-09-12 22:43:15

avatar cieszcie sie bo juz w srode zejdziecie na Ziemie po meczu z Andrzejowem

autor: ~anonim 2011-09-13 07:51:57

avatar Dziwię się jednej rzeczy czemu nasz podobno super kapitan Krzysiu odpuszcza nawet tekie mecze z Rogowem , wie , że drużyna jest w potrzebie (osłabienu) i sobie myśli eee tam z ostatnią drużyna to nie jade spokojnie wygramy a tu gówno ledwo nie lekceważyć Panie Krzysiu !rnCzekam na wasze opinie w tej sprawie .

autor: ~RE galanonim 2011-09-13 09:07:13

avatar z kolejarzem tak samo kowal zero. wiec dlaczego go trener wystawia jak mu sie nie chce grac. krzysiek mial jakies problemy rodzinne chyba. a dlaczego nie bylo tego adriana? odpuscil sobie po słabym meczu z łęczycą?

autor: ~galanonim 2011-09-13 15:46:01

avatar nie kazdy moze byc na kazdym meczu w tym kapitan zespolu widocznie cos sie stalo ze go nie bylo a ty z nim jedziesz!!sorry ale nie kazdy ma czas aby byc na kazdym meczu chlopaki graja tutaj dla przyjemnosci nie maja zadnych stypendiow a premie sa male wiec oczywiste jest to ze chlopaki wola pracowac jak maja okazje zarobic i odpuscic sobie 1 mecz !!!!